Święta, święta i...

Według niektórych okres Świąt Bożego Narodzenia kończy święto Trzech Króli. Nie wiem jak u Was, ale u mnie dekoracje świąteczne pozostają na swoim miejscu dużo dłużej, i nie, nie z lenistwa ;)
Oprócz wszelkich iglastych stroików i pięknie nakrytego stołu, ten z poprzednich Świąt możecie zobaczyć tu, nieodzownym elementem TYCH świąt są dla mnie kartki pocztowe. Rzecz jasna takie prawdziwe, wysyłane pocztą tradycyjną :) Za Wikipedią:
"Mimo rozpowszechnienia poczty elektronicznej, która ograniczyła korzystanie z usług tradycyjnej poczty, kartki świąteczne z życzeniami nadal cieszą się ogromną popularnością."
A u Was jak? Wysyłacie jeszcze te prawdziwe kartki?
Trochę ich wysłaliśmy z tym Milczącym Krytykiem w tym roku, ale kilka też dostaliśmy i baaardzo nadawcom dziękujemy :)Własnoręczna produkcja kartek i pakowanie prezentów... Lubię to! A skoro już przy lubieniu jesteśmy - tu możecie polubić Maciu Paczy na facebooku :)

Stół wigilijny... Nie wiem jak w Waszych domach, ale w moim jest specjalny serwis na specjalne okazje, taki który mieszka głęboko w kredensie i wyciągany jest tylko od "wielkiego dzwonu". Nakrywając do stołu w #TEświęta, zauważyłem, że odkąd pamiętam ten serwis jest jeden i ten sam i przez cały czas jest kompletny. Jak dla mnie niesamowite :)Choinka i inne świecidełka, bez nich nie ma Świąt, po prostu nie!Komentarze

Prześlij komentarz