Plama - Gdański Archipelag Kultury

Kolejny #3miastotweetup i kolejne atrakcje! Tym razem niezastąpiona @KaMichalowska zabrała nas do magicznej krainy :)

W samym centrum ogromnego, betonowego blokowiska, a dokładniej gdańskiej Zaspy, znajduje się Gdański Archipelag Kultury "Plama". W miejscu, w którym raczej niewielu spodziewałoby się "instytucji kultury" dzieje się tyle, że całego bloga by nie starczyło żeby to spisać. Teatr, koncerty, wystawy, pokazy filmów, spotkania z inspirującymi ludźmi, różnego rodzaju warsztaty, to tylko część działalności Plamy. My, tweetupowicze uczestniczyliśmy w "imprezie pod nazwą "Wietrzenie garderoby". Teatr w Blokowisku otworzył dla wszystkich chętnych swoją przepastną garderobę i pozwolił widzom na przymierzanie jej zawartości. Dobrej zabawy, śmiechu i chilloutu nie brakowało, co mam nadzieję zobaczycie na zdjęciach poniżej :)

Zapraszam!

P.S. Po oglądnięciu zdjęć wpadnijcie na Zaspę, choćby w najbliższy piątek, bo "PIĄTEK DNIEM WYLEGIWANIA SIĘ NA TRAWIE" :)

W końcu mogłem dać upust swego "nielubienia" ludzi i choć na chwilę zostałem Buką! I to nie byle jaką Buką, bo złotą ;)


@PaniTrawa, którą zapewne znacie stąd, uprawiała skrzydlaty product placement pewnego napoju energetycznego ;)Na co dzień czytająca twiterakom słownik @AnnaIwanowska nieziemsko prezentowała się w strojach "z epoki" przystępując do menueta ;)


Na koniec kilka zdjęć mniej, lub bardziej, grzecznych aniołków :)


Komentarze